دانلود|تلاشهای بازاریابی رسانه های اجتماعی برندهای لوکس: تاثیر ارزش برند و رفتار مصرف کننده(تعداد صفحات:24)|

تلاشهای بازاریابی رسانه های اجتماعی برندهای لوکس: تاثیر ارزش برند و رفتار مصرف کننده(تعداد صفحات:24)|50075891|afw50528958|
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان تلاشهای بازاریابی رسانه های اجتماعی برندهای لوکس: تاثیر ارزش برند و رفتار مصرف کننده(تعداد صفحات:24) هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

چکیده


شواهد اندکی در زمینه چگونگی تاثیر فعالیتهای بازاریابی رسانه های اجتماعی در راستای ایجاد ارش برند و رفتار مصرف کنندگان نسبت به یک برند وجود دارد.این تحقیق با استفاده از تجزیه و تحلیل برندهای پیشگام بخش کالاهای لوکس رابطه این دو را توضیح دادند.)باربری.دیور.هرمس.گوچی و لویس(. براساس یک نظرسنجی بعمل امده از 548 مصرف کنندگان برند لوکس)چینی.فرانسویی.هندی و ایتالیایی( که از 8 برندی که در زمینه رسانه های اجتماعی به اثبات رسیدند یک الگوی ساختاری بی نظیری ابداع کردند که کمک حایز اهمیتی به اختلاف نام برند در رسانه های اجتماعی صورت گرفت.این تحقیق رابطهای خاصی بین تلاشهای بازاریابی رسانه های اجتماعی و پیامدهایش بیان دارد)مزیت برند.افزایش قیمت و وفاداری(. تلاشهای بازاریابی رسانه های اجتماعی بعنوان یک مفهوم کلی در این تحقیق اورده شدند .که 8 بعد در خود جای داده است)وسیله سرگرمی.تبادلی.گرایشی.سفارش و یک واژه بیان(. نقش دیگری که این تحقیق انجام داده اینست که مشخص نموده تلاشهای بازاریابی رسانه های اجتماعی تاثیر مثبت چشمگیری بر ارزش برند و دو بعد اساسی ارزش برند یعنی اگاهی برند و تصویر برند دارند.