دانلود|گزارش کارآموزی توليد غذاي منجمد آماده مصرف|

گزارش کارآموزی,توليد غذاي منجمد آماده مصرف,دانلود گزارش کارآموزی,گزارش کارآموزی توليد غذاي منجمد آماده مصرف,پروژه کارآموزیگزارش کارآموزی توليد غذاي منجمد آماده مصرف|50018113|afw50528958|
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان گزارش کارآموزی توليد غذاي منجمد آماده مصرف هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .


دانلود

این گزارش در قالب Word قابل ویرایش، آماده پرینت و ارائه به عنوان پروژه کارآموزی می باشد


قالب: Word

تعداد صفحات: 76

توضیحات:

امروزه صنعت غذا يكي از مهمترين مشكلات براي مردم محسوب مي‌شود. از سوي ديگر مردم با توجه به شاغل بودن خانمها در كنار آقايان باعث شده تا فرصت تهيه غذا برايشان ميسر نباشد. در اين ميان كارشناسان و صاحبان صنايع غذايي براي اين مشكل راه‌هاي متعددي را براي سريع آماده شدن غذا ارائه داده‌اند تا اين مشكل مرتفع گردد. از اين رو تصميم گرفتم با تهيه گزارشي از روند توليد غذاي آماده تهيه كنم. در اين گزارش سعي شده از مراحل تهيه مواد اوليه براي كارخانه تا غذاي آماده كه به دست مصرف كننده مي‌رسد، شايد بتوان غذاهاي آماده را پديده‌اي جديد و حائز شرايط مناسب كيفي، غذايي و بهداشتي دانست كه در ايران صنعتي نو پا است و به تدريج جايگاه خود را در بين مصرف كنندگان باز مي‌كند و از آغاز ارائه اين محصولات به بازار، روند رو به رشد و قابل قبولي را داشته است. عنايت به اين نكته كه اين محصولات فاقد هرگونه افزودني‌هاي شيميايي مضر بوده و كاملاً از مواد غذايي طبيعي استفاده مي‌كند. در كنار ارزش غذايي مناسب، مصرف آسان و تنوع در محصولات و عطر و طعم از مزاياي بارز غذاهاي آماده مي‌باشند. گرايش روزافزون خانواده‌هاي ايراني به غذاهاي آماده شده – اشتغال روزافزون خانمها در فعاليت‌هاي اجتماعي و كاري خارج از منزل نيز مصرف اين محصولات را روز به روز افزايش مي‌دهد.
قهرست:
مقدمه
نوع محصولات توليدي
ورود مواد اوليه و مراحل تأييد در انبار
ورود مواد اوليه به سردخانه و نحوه نگهداري
كاربرد انواع ادويه و عملكرد آنها
ويژگي‌هاي محصولات مرغ آماده طبخ
فرآوري
ويژگي‌هاي مواد اوليه
فرآيند توليد
بسته‌بندي
كنترل كيفيت
روش اجرايي كنترل كيفيت
كنترل كيفيت مواد اوليه
بازرسي و كنترل كيفيت محصول حين توليد
بازرسي و كنترل كيفيت محصول نهايي
تأييد نهايي و كنترل كيفيت
بخش ميكرو
بخش شيميايي
خروج و ادامه زنجيره سرد تا مصرف
توضيحات نهايي
منابع و مآخذ