دانلود|ادبیات نظری و پیشینه تجربی رفتار مصرف کننده|

فصل دوم پایان نامه رفتار مصرف کننده,مبانی نظری رفتار مصرف کننده,پیشینه تحقیق رفتار مصرف کننده,پیشینه داخلی رفتار مصرف کننده,پیشینه خارجی رفتار مصرف کننده,پیشینه پژوهش رفتار مصرف کننده,پیشینه نظری رفتار مصرف کننده,ادبیات نظری رفتار مصرف کننده,چارچوب نظری رفتار مصرف کنندهادبیات نظری و پیشینه تجربی رفتار مصرف کننده|42083000|afw50528958|
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان ادبیات نظری و پیشینه تجربی رفتار مصرف کننده هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود مبانی نظری و پیشینه تحقیق رفتار مصرف کننده که در آن به بررسی (چارچوب) ادبیات نظری و پیشینه نظری پژوهش در تحقیقات داخلی و خارجی می پردازیم.


مشخصات فایل
تعداد صفحات25حجم220/799 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx
توضیحات کامل

دانلود که در آن به بررسی (چارچوب) مبانی نظری و پیشینه پژوهش در تحقیقات داخلی و خارجی می پردازیم.


رفتار مصرف کننده شامل انتخاب، خرید، مصرف و ازبین بردن محصولات و خدمات است که شامل سه مرحله فعالیتهاي قبل از خرید، فعالیتهاي خرید، فعالیتهاي پس از خرید می باشد (همان) خرید کالاهاي متفاوت توسط افراد مختلف پیچیدگی هاي متفاوتی دارد ، خرید بعضی از کالاها مستلزم طی هر سه مرحله فرآیند رفتار خرید مصرف کننده است در حالی که خرید برخی از کالاها یا کالاهایی که به طور مداوم مصرف می شوند بسیار ساده و نیازمند طی مراحل مختلف نخواهد بود . مشتریان سعی می کنند فرآیند خرید را از طریق اعتماد به دیگران ، وفاداري به مارك و غیره ساده نمایند)هاوکینز و دیگران،2007)

مصرف کننده می تواند در زمانهاي مختلف حداقل هر یک از سه نقش تاثیر گذار، خریدار ، مصرف کننده را ایفا کند . زمانی که براي خود خریدي انجام می دهیم هر سه نقش مذکور را می توانیم خود به تنهایی ایفا کنیم ، گاهی با استفاده از نظر دیگران کالایی را براي کسی خریداري می کنیم که در این حالت هر کدام می توانیم نقشی جداگانه را بر عهده بگیریم . رفتار مصرف کننده تحت تاثیر عوامل خارجی زیادي مانند فرهنگ، خرده فرهنگ، طبقات اجتماعی و ... قرار دارد. این تاثیرات می تواند کوتاه مدت، میان مدت یا بلند مدت باشد.

فهرست مطالب

فصل دوم چارچوب نظری و پیشینه پژوهش رفتار مصرف کننده

چکیده 1
1-6- تعریف مفاهیم و متغیرها 2
1-7- قلمرو تحقیق 3
فصل دوّم 3
مروري بر تحقيقات 3
انجام شده 3
2-13- بررسی رفتار مصرف کننده 4
2-13-1- تعریف رفتار مصرف کننده 6
2-13-2- مفاهیم کلیدي رفتار مصرف کننده 6
2-13-3- مدل نیکوزیا 8
2-13-4- مدل هوارد - شث 8
2-13-5- مدل کاتلر برای رفتار خرید مشتری 10
2-14- فرآیند تصمیم گیري مشتری در خرید 11
2-15- چهارچوب نظری 12
تصویر 1-2- قالب و چارچوب تجارت الکترونیک 13
2-16- پیشینه تحقیق 14
2-16-1- پیشینه تحقيقات انجام شده در داخل کشور 14
2-16-2- پیشینه تحقيقات انجام شده در خارج از کشور 16

منابع و مآخذ
منابع فارسی
منابع انگلیسی"